sobota, 11 maja 2013

Prolog


- Anette -
Podążanie za marzeniami nigdy nie jest łatwe i doskonale o tym wiem. Ale obiecałam sobie, że choćby nie wiem co spełnię je. Jeśli nie własne to przynajmniej moich najlepszych przyjaciół. Zrobię wszystko aby im pomóc. Obiecałam to sobie, gdy musiałam zrezygnować z rozwijania jednej ze swoich pasji. I dotrzymam tego. Pomogę im. Będę z nimi zawsze gdy będą tego potrzebowali. Bo wiem, że oni byliby przy mnie. I będą. Dlatego ich kocham.

- Alexis -
Potrafię stawić czoła swoim wrogom. Nie mam z tym problemu. Nie pozwoliłabym im się zgnębić. Ale o wiele bardziej waleczna i zacięta jestem gdy chodzi o mojego przyjaciela. Zrobiłabym dla niego wszystko i wiem, że działa to w drugą stronę. Wspieram go od zawsze i tak pozostanie. Pomógł mi wiele razy, pomagał mi się podnieść za każdym razem, gdy nogi się pode mną uginały. Za to już zawsze będę mu wdzięczna. Pomogę mu w spełnieniu marzenia. Zrobię to, jestem mu to winna.

2 komentarze:

 1. DAWAJ MI TUTAJ ROZDZIAŁ SZYBKO. FAJNIE SIĘ ZAPOWIADA. CZEKAM Z NIECIERPLIWOŚCIĄ. <3

  `Paulla xx

  OdpowiedzUsuń
 2. No, no, no. Zapowiada się kolejna świetna historia :) Widzę, że będzie wątek o przyjaźni. Fajnie, fajnie, tylko nie zaniedbaj Maybe it through your heart, ok?
  Czekam <3
  Larry Stylinson Opowiadanie

  OdpowiedzUsuń